Program magazynowy a sklep internetowy

Program magazynowy a sklep internetowy

Prowadzę mały sklep internetowy, w którym sprzedaję wyroby rękodzielnicze, które sama wykonuję. Wiem, że jest wiele portali na których można wystawiać takie rzeczy, ale ja chciałam mieć także miejsce w którym są tylko moje produkty, bo na wspomnianych stronach czasem jest ich tyle, że moje zginęłyby w tłumie.

Program magazynowy może się okazać przydatny nawet w niewielkim sklepie

program księgowyProgram finansowo księgowy i tak musiałam kupić do rozliczeń, więc prowadzenie sklepu nie jest kłopotliwe. Nowych produktów nie tworzę codziennie, więc wystarczy, że raz na tydzień wrzucę jeden czy dwa i problem z głowy. Opisy są krótkie, tylko użyte materiały i wielkość, bo to najważniejsze dla klientów. Program księgowy wystawi za mnie faktury i rachunki, więc ja po przyjęciu zamówienia nie muszę już nic robić, poza spakowaniem produktu i zamówieniem kuriera pod swój dom. Niektórzy się dziwią, że chce mi się prowadzić taki sklep, ale nie wiedza jakie to proste. Wszystko jest jasne i czytelne, a w razie potrzeby mogę zadzwonić na infolinię i dopytać się fachowców. Podobnie jak księgowość online, która jest bardzo intuicyjna, a sczytać kilka numerków to przecież nie problem, skoro wiem, że nie muszę nic dalej obliczać. Dobrze, że są takie programy, które sprawiają, że prowadzenie biznesu staje się przyjemnością. Ostatnio poczyniłam nowy zakup z tej kategorii. To mój nowy program magazynowy.

Jest on połączony ze sklepem internetowym, więc kiedy klient zamówi cały zapas danego produktu, to w sklepie i w programie pojawi się informacja o braku towaru w magazynie, a jeśli zabiorę coś z magazynu, to w sklepie też przejdzie wiadomość o mniejszej ilości towaru. Ja nic nie muszę robić, a każdy klient wie, co jest dostępne.