Przywiozłam walizki dla rodziców

Przywiozłam walizki dla rodziców

Moja mama zadzwoniła do mnie dzisiaj, że tata z okazji ich wspólnej rocznicy zabiera ją do Paryża na trzy dni. Mój tata nigdy nie wymyślał dla mamy takich niespodzianek. Bardzo się ucieszyłam, że mama tym razem przygotował taką niespodziankę bo słyszałam po mamie, że jest zachwycona.

Pożyczyłam rodzicom walizki do samolotu

małe walizki do samolotuJa często podróżuję samolotami. Mam taką pracę i uwielbiam przemieszczać się z jednego do drugiego miejsca samolotem. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu a poza tym transport ten jest najbezpieczniejszy. Małe walizki do samolotu są dosyć drogie. Ja mam kilka walizek i zaproponowałam mamie, że mogę im pożyczyć dwie walizki, żeby nie musieli wydawać dodatkowych pieniędzy na ich zakup. Mama ucieszyła się z propozycji. Umówiłyśmy się na dzisiejszy wieczór. Mam podjechać do nich od razu po pracy. Małe walizki do samolotu włożyłam od razu do bagażnika żeby nie zapomnieć zabrać ich z domu. Po pracy podjechałam do rodziców. Tata był jeszcze w pracy i miałyśmy czas żeby na spokojnie sobie poplotkować. Mama poprosiła mnie o radę w wyborze ubrań na wyjazd. Walizki, które im przywiozłam nie były duże i na trzy dni mama tez nie musiała wiele rzeczy zabierać. Postanowiłyśmy wspólnie jakie ubrania warto zabrać żeby wycieczka była udana. Mama musi mieć ubrania komfortowe, w których będzie jej wygodnie. Doradziłam także kreacją na wieczór bo na pewno pójdą na jakąś romantyczną kolację. Walizki, są poręczne i można je prowadzić na kółkach.

Mama od razu przy mnie wszystkie ubrania zapakowała. Walizka chociaż wydaje się malutka ale jest dosyć pojemna. Mama jeszcze na spokojnie dołoży kosmetyki i z jakieś dwie pary butów. Mama wylatuje w sobotę. Tata zupełnie ją zaskoczył ale bardzo się cieszy z takiej niespodzianki. Już dawno nigdzie razem nie wyjeżdżali.