Rodzaje folii stretch

Rodzaje folii stretch

folia stretch jumboW Polsce folia stretch cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem przede wszystkich wśród firm zajmującym się transportem. Dzięki niej możemy zabezpieczyć nasz transport zarówno przed uszkodzeniami fizycznymi jak i również przed czynnikami atmosferycznymi. Folia stretch jumbo i folia bąbelkowa wykorzystywana jest obecnie nie tylko przez profesjonalne firmy, ale również przez osoby prywatne, które chcą przesłać bezpiecznie paczki pocztą.

Dużą zaletą folii stretch jest również to, że jest ona bardzo tania i można ją łatwo dostać. Producent folii stretch udostępnia swoim klientom różne wersje swojej folii. W Polsce najczęściej stosuje się folię jumbo, która słynie z bardzo dobrej wytrzymałości. Kilkuwarstwowe folie są najlepszą gwarancją bezpieczeństwa w transporcie. W celu dokładnego zabezpieczenia transportu bardzo pomocna może okazać się taśma pakowa, która bardzo dobrze nadaje się do zaklejania folii.
Na rynku mamy do wyboru nie tylko przezroczyste i czarne folie stretch, ale również kolorowe folie stretch, które idealnie nadają się do opakowywania prezentów. Czarna folia stretch z kolei jest idealnym rozwiązaniem jeżeli chcemy ukryć nasz transport, aby nikt nie wiedział co przewozimy.
Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się również rozciągliwa folia stretch, która stosowana jest głównie do zabezpieczania towaru na paletach. Najlepsze folie stretch możemy rozciągać nawet o 300%. Rozciągliwa folia stretch idealnie zastępuje paski bindujące oraz inne sposoby zabezpieczania towaru na paletach.
W naszych sklepach pojawiła się również fantastyczna folia perforowana, która przeznaczona jest z kolei do pakowanie kwiatów, owoców i warzyw. Folia perforowana charakteryzuje się bardzo dobrą oddychalnością dzięki czemu owoce i warzywa zachowują długo świeżość.

Możemy również zamówić folię stretch z nadrukiem, która może pełnić również rolę reklamy.