Różne rodzaje wiat rowerowych

Różne rodzaje wiat rowerowych

W ostatnich latach, gdy tak wiele mówi się o zgubnym wpływie człowieka na klimat i środowisko naturalne, coraz bardziej modne staje się dojeżdżanie do pracy rowerem, i to nie tylko w sezonie letnim, gdy pogoda jest sprzyjająca. Jako przedsiębiorca musimy wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych pracowników.

Warto zainwestować w zamykaną wiatę rowerową

zamykana wiata na roweryMożemy zrobić to inwestując w wiatę, pod którą nasi pracownicy będą mogli schować swoje rowery. To bardzo skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu możliwa jest ochrona jednośladów zarówno przed kradzieżą, jak i pogodą. Ta druga potrafi być dla nich wyjątkowo okrutna, szczególnie latem, gdy upały źle wpływają na ogumienie kół w rowerach. Podróż z rowerem, w którym przebita jest dętka jest o wiele mniej przyjemna, niż jazda na nim. Nadmierna ekspozycja roweru na promienie słoneczne może osłabić strukturę opon, a co za tym idzie, zwiększyć prawdopodobieństwo przebicia dętki w kole roweru. Zapewniając naszym pracownikom wiatę na ich rowery, minimalizujemy ryzyko takich awarii oraz sprawiamy, że nikt niepowołany nie zabierze sobie rowerów naszych pracowników. Na takie rozwiązania decydują się też na przykład posiadacze różnego rodzaju punktów z rowerami miejskimi oraz właściciele sklepów, którzy chcą zachęcić swoich klientów do zdrowego trybu życia. Warto wiedzieć, że zamykana wiata na rowery może okazać się bardzo przydatna.

Każdy, kto chociaż raz jeździł na rowerze, ten wie, że ważne jest, aby nie trzymać go zbyt długo pod gołym niebem. W przeciwnym wypadku nasz rower może się łatwo zniszczyć, co będzie skutkowało potrzebą dodatkowych, niepotrzebnych wydatków. Dobra wiata na nasze rowery uchroni nas przed tym oraz pozwoli nam skutecznie zaoszczędzić zarobione pieniądze, które wydamy na coś innego.