Siatki do pakowania na stoisku warzywnym

Siatki do pakowania na stoisku warzywnym

  • Post author:
  • Post category:Handel

Jestem właścicielką stoiska warzywnego na jednym z targów w moim mieście. W swojej ofercie mam mnóstwo owoców i warzyw, także tych egzotycznych. Nie narzekam na swoją pracę, mogę się z niej utrzymać i nawet niemili klienci mnie nie zniechęcają do prowadzenia swojego biznesu.

Czy dobra siatka do warzywniaka to konieczność?

Stoisko z warzywamiOstatnio musiałam jednak przeorganizować nieco swoje stanowisko, ponieważ plastikowe woreczki stały się nagle nieekologiczne i droższe, a wiedziałam, że klienci nie będą chcieli płacić na foliówki. Papierowe torebki nie mają uchwytów i zamokną pod wpływem deszczu, więc nie byłam do nich przekonana. Nie każdy bierze ze sobą torby materiałowe, żeby spakować zakupy, a i tak muszę mieć jakieś małe woreczki do pakowania produktów, żeby wszystkie się nie walały w jednej torbie. Wtedy koleżanka podpowiedziała mi pewnie pomysł. Mówiła o tym jak w swoim ogrodzie ma zamontowane siatki przeciw kretom. Skoro nawet na nie są odpowiednie siatki, to może jest i jakaś odpowiednia dla mnie. Siatki na krety pozostały w mojej pamięci i postanowiłam poszukać w sklepie ogrodniczym czegoś przydatnego dla mnie. Chodziłam tak alejkami i niczego nie widziałam. Próbowałam wytłumaczyć panu sprzedawcy, ale chyba się nie zrozumieliśmy, bo powiedział, że nic takiego nie mają, co najwyżej jest siatka cieniująca do ogrodu. Pokazał mi jak to wygląda, ale mnie takie coś nie interesowało. Postanowiłam dalej przejść się sama alejkami i poszukać, a nuż coś mi się trafi. Już zaczęłam tracić nadzieję, kiedy zobaczyłam, że małe drzewka są owijane takim czymś.

Zapytałam się czy siatka do pakowania drzewek też jest w sprzedaży i okazało się, że tak! Od razu kupiłam całą rolę, bo widziałam, że to coś dla mnie. Można do takiej siatki włożyć wszystko, i małe i duże warzywa, lekkie i ciężkie. Nic się nie zgniecie, nie połamie, a ja mam alternatywę dla worków foliowych.