Ślub jesienią i wycieczka do Chorwacji

Ślub jesienią i wycieczka do Chorwacji

Zdecydowana większość par bierze ślub, a tym samym wyprawia wesele w miesiące letnie. Zdarzają się jednak i tacy młodzi państwo, którzy zdecydowanie bardziej wolą jesień. Jest to pora roku pod wieloma względami wręcz idealna na ślub i wesele.

Auto do ślubu z Rybnika

auto do ślubuPrzede wszystkim jesienią również może być piękna pogoda, ale jednocześnie możemy być niemalże pewni, że nie będą dręczyć nas gigantyczne upały. Dzięki temu cała uroczystość minie bez zbędnego potu i uczucia gorąca. Inaczej wygląda również kwestia terminów, na które nie trzeba tak długo czekać. W lecie nawet samochód na wesele może być problemem. Auto do ślubu rybnik trzeba wynająć, ale samochód do ślubu w szczycie sezonu naprawdę ciężko znaleźć. Inaczej jest właśnie jesienią. Do tego dochodzi możliwość podróży poślubnej do Chorwacji, która jesienią jest zdecydowanie mniej zatłoczona, a ceny – dużo niższe. W efekcie można albo wyjechać na dłużej, albo nieco zaoszczędzić. Jesienią pogoda w Chorwacji również może nas rozpieszczać, ale nie natkniemy się tutaj na niemiłosierne upały, które nieraz również mogą popsuć. Wśród Polaków wielką popularnością cieszy się półwysep Istria, który zachwyca piaszczystymi plażami oraz budowlami pochodzącymi jeszcze z czasów antycznych.

Miejscowe wybrzeże uważane jest powszechnie za jedno z piękniejszych w całej Chorwacji. Pary, które interesują się przyrodą i chciałyby znaleźć jej dzikie zakątki, powinny wybrać się na wschodnią część wybrzeża. Część zachodnia charakteryzuje się z kolei o wiele lepszą infrastrukturą turystyczną.