Ślub rodem z baśni

Ślub rodem z baśni

Wychodząc z różnego rodzaju uroczystości u rodziny czy znajomych, bardzo często słyszymy wyrażenie „jak z bajki”. Najczęściej odnosi się ono do ślubów. Która z nas jako mała dziewczynka nie wyobrażała sobie kiedyś swojej własnej uroczystości zaślubin?

Ślub w plenerze może być jak z bajki

Ślub w plenerzePod nasz dom zajeżdżała wówczas przepiękna kareta, ciągnięta przez cztery białe konie, a drzwi do niej otwierał nam przystojny pan młody. Później następowała ceremonia zaślubin w olbrzymim, jasnym kościele, po której wszyscy goście udawali się do zamkowej sali balowej, w której tańce i zabawa trwały aż do białego rana. Po wkroczeniu w dorosłość wizja ta z całą pewnością ulegała modyfikacji, ale chyba nie ma kobiety, która nie marzyłaby o ślubie jak z bajki. Dziś, kiedy sale bankietowe coraz częściej zastępowane są przez namiot eventowy, a sama uroczystość odbywa się na świeżym powietrze, również możemy czuć się jak księżniczki. Ślub w plenerze śląsk, przy blasku zachodzącego słońca to niezapomniane przeżycie. Wypożyczalnia namiotów może nam zaoferować co tylko sobie wymarzymy – może to być jeden, duży namiot, który skryje wszystkie stoły wraz z gośćmi, możliwy jest również wynajem namiotów o mniejszych rozmiarach, nie całkiem zabudowanych, a dających jedynie schronienie przed słońcem dla jednego stołu. Decyzja należy do nas.

Przy stosunkowo niedużym nakładzie kosztów, mamy możliwość zorganizowania ślubu jak z bajki. Poza tym, jest to uroczystość, którą każdy chciałby przeżyć raz w życiu, jak najpiękniej, dlatego niejednokrotnie nie szkoda sypnąć na nią groszem.