Sprawdzone oprogramowanie Soga

Sprawdzone oprogramowanie Soga

W każdej gastronomii liczy się jakość jedzenie i obsługa. Jeżeli te dwa czynniki są wysoko oceniane, to z pewnością klienci będą wracać. Żeby mogło tak być, to konieczne jest sprawne zarządzanie firmą na każdym szczeblu.

Do czego służy program Soga?

przydatne oprogramowanie sogaW dzisiejszych czasach zarządzanie gastronomią bez odpowiedniego oprogramowania jest dość trudnym zadaniem, ponieważ dedykowane rozwiązania informatyczne znacznie to ułatwiają. Na pewno wykonują za nas wiele pracy, a już bez wątpienia mnóstwo obliczeń. Jednym z lepszych jest przydatne oprogramowanie Soga, które jest niesamowicie przydatnym narzędziem wspierającym funkcjonowanie każdej restauracji, baru czy kawiarni. Gastronomie są specyficznym rodzajem działalności, który wymaga indywidualnego podejścia. Przede wszystkim oprogramowanie pozwala na jednoczesną obsługę wielu rachunków, które można dowolnie łączyć lub dzielić. Istnieje możliwość graficznego zilustrowania stolików i przypisania do nich wielu rachunków. Można wydrukować zamówienia na drukarkach bonowych, co usprawnia komunikację między kasą a kuchnią. Ciekawą funkcją w oprogramowaniu Soga jest możliwość ustalania priorytetów dla poszczególnych zamówień czy też udzielaniem rabatów do poszczególnych pozycji na paragonach. Pomimo, że program daje naprawdę wiele możliwości, to ciągle jest prosty w obsłudze i radzą sobie z nim nawet niedoświadczeni pracownicy. Chcąc zarządzać gastronomią w sposób kompleksowy, warto uzupełnić oprogramowanie Soga w moduł magazynowy, który ułatwia realizację zamówień.

Cena takiego oprogramowania zależy od wersji w jakiej go nabędziemy. Przeważnie podstawowa kosztuje około tysiąc sześćset złotych netto i można ją nabyć u producenta albo w firmach będących jego głównymi dystrybutorami na rynku.