Sprawiłem żonie wannę z hydromasażem

Sprawiłem żonie wannę z hydromasażem

 

Małgorzatę, moją żonę kochałem ponad życie i byłem w stanie zrobić dla niej wszystko. Spełniałem wszystkie jej zachcianki, bo była tego zdecydowanie warta. Zgodziłem się nawet przeprowadzić do domu za miastem, bo mojej żonie na tym zależało.

Posiadanie nowoczesnej wanny w łazience

podświetlana wanna prostokątna z hydromasażemMałgorzata była szczęśliwa, że mieszkaliśmy w domu. Ona nie musiała pracować, ponieważ prowadziłem własne przedsiębiorstwo gospodarcze i zarabiałem wystarczająco dużo pieniędzy, by nas utrzymać. Dzieci nie mieliśmy i nie chcieliśmy mieć, ponieważ ceniliśmy sobie oboje niezależność i swobodę. Małgosia chodziła na fitness, zakupy i zajmowała się domem. Postanowiłem zrobić jej prezent ot tak, bez żadnej okazji. Kiedyś mi wspominała, że podoba jej się podświetlana wanna prostokątna z hydromasażem i taką postanowiłem dla niej sprowadzić. Zamówiłem taką wannę prosto od producenta. Z uwagi na fakt, że miała to być niespodzianka to wysłałem żonę na weekend do jej matki pod pretekstem obowiązków zawodowych, które musiałem wykonać w domu. Małgorzata nic nie podejrzewała i pojechała do rodziców. W piątek po południu dojechała do mnie zamówiona wanna z hydromasażem. Sprawdziłem czy jest kompletna i nie uszkodziła się podczas transportu. Kierowca był tak miły, że pomógł mi wnieść wannę do domu a ja zadzwoniłem po sąsiada, który już wcześniej zgodził się mi pomoc w jej montażu. Do soboty wieczorem ze wszystkim się uporaliśmy i postanowiłem pojechać po żonę. Chciałem, by jeszcze tego samego dnia wzięła kąpiel.

Kiedy Małgorzata przyjechała do domu od razu zaproponowałem jej kąpiel, którą dla niej przygotowałem. Wlałem do wanny jej ulubione olejki i płyny. Kiedy weszła do łazienki to była tak zaskoczona jak nigdy w życiu. Niespodzianka zdecydowanie mi się udała.

Zobacz także http://mixhurt.com.pl