Sprowadzam dla klienta taśmę led od producenta

Sprowadzam dla klienta taśmę led od producenta

 

W mojej hurtowni zaopatrują się tylko przedsiębiorcy. Zresztą to im dedykowana jest sprzedaż. Wprowadziłem nawet takie specjalne karty dla klientów, dzięki którym mogą wejść na halę sprzedażową. Jest to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla wszystkich.

Producent miał dużo taśm i mogłem wybrać właściwą

taśmy led sprowadzone od producentaJa dbam o każdego klienta i wszystkich traktuję wyjątkowo. Moim ulubieńcem jest taki starszy pan Stasiu, z którym często wdaję się w różne dyskusje jak pojawi się w mojej hurtowni. Ostatnio było tam samo i sporo rozmawialiśmy zanim zaczął robić zakupy. Po jakimś czasie znowu do mnie przyszedł i zapytał gdzie są taśmy led sprowadzone od producenta, ponieważ ich nie znalazł. Przypomniałem sobie, że ta dostawa nie została zrealizowana i taśmy nie dotarły. Poprosiłem go o cierpliwość i ażeby zrobił resztę zakupów. Planowałem w tym czasie podjechać po taśmy led sprowadzone od producenta, bo na szczęście to nie było daleko. Dla pana Stasia mogę się tak poświęcić. Pojechałem do producenta i poprosiłem o taśmy. Pracownik zaprowadził mnie do magazynu, gdzie były różnego rodzaju taśmy. Wybrałem tylko te, których potrzebował pan Stasiu. Resztę dostarczy kierowca, który ma pojawić się z dostawą w przyszły piątek. Kiedy wróciłem do hurtowni to złapałem pana Stasia przy kasie. Już zapłacił za wszystkie produkty a ja poinformowałem, że mam dla niego taśmy led sprowadzone od producenta i się ucieszył. Wziął kilka kartonów a kasjerka nabiła je na rachunek. Pan Staś był poruszony moim zaangażowaniem.

Ucieszyłem się, że pan Staś tak mnie ocenił. Dla mnie to ważny klient i cieszę się, że robi zakupy w mojej hurtowni. Cenię sobie taką współpracę i angażuję się w relacje z klientami, które zawsze są bardzo dobre. Dzięki temu mam wysoką sprzedaż.