Szerokie zastosowanie nowoczesnych farb w aerozolu

 

Jak sprawić aby coś, co już od dawna straciło swój połysk i piękno, ponownie ożywić? Stary piec kaflowy, mebel, czy nawet stary rower, lub samochód, wszystko to możemy w prosty i tani sposób odnowić.

Jak wykorzystać nowoczesne farby w sprayu

spray od deco colorSposobów na wykorzystanie farb w sprayu jest wiele. Ważne jest jednak, aby do sprawy podejść profesjonalnie. Możemy śmiało założyć, że w dobie rozkwitu technologii i internetu, wiele rzeczy możemy odnowić samodzielnie. To czym chcę się podzielić, dotyczy specjalistycznych farb w aerozolu. I tak na przykład, dla miłośników tuningu samochodowego, mamy do dyspozycji spray od deco color, zwany jako akryl metallic. Można nim malować samochody, motory, rowery i wszystko co jest z metalu, drewna i szkła. Farba bardzo dobrze kryje metalowe powierzchnie i posiada piękny metaliczny połysk. Podobne właściwości ma kolejny produkt, szybkoschnący lakier akrylowy, stosowany głównie do drobnych poprawek lakierniczych i prac konserwatorskich. Szczególnie nadaje się do malowania części maszyn, urządzeń, konstrukcji stalowych i aluminiowych, tworząc twardą i odporną powłokę. Jeżeli natomiast, pragniemy zmienić charakter naszego auta na bardziej sportowy, to wystarczy nam lakier do zacisków i bębnów hamulcowych, dostępny w szerokim wachlarzu kolorów. Bardzo praktycznym produktem do wszechstronnego zastosowania, jest elastyczna folia szybkoschnąca, która przeznaczona jest do każdego rodzaju powierzchni. Posiada szerokie zastosowanie jako element tuningu samochodowego, oraz jako dodatkowa ochrona antykorozyjna. Jej użycie nie tylko ogranicza się do moto tuningu, może być użyta również w domu i ogrodzie, jako powłoka dekoracyjna lub naprawcza.

Zastosowanie farb w aerozolu nie tylko jest związane ze zmianą koloru, pełnią również inne funkcje jak np. lakier do kontroli jakości prac lakierniczych. Pokazuje, czy cała powierzchnia została odpowiednio wyszlifowana i uwidacznia te miejsca, które wymagają ponownego przeszlifowania.