Szukajcie a znajdziecie czyli poszukiwania fotografa

Szukajcie a znajdziecie czyli poszukiwania fotografa

Tak, to dziś! Najpiękniejszy dzień mojego życia, żenię się. Jednak jak to w życiu bywa zawsze znajdzie się jakiś problem, naszym było to, że nasz fotograf, który miał zjawić się dziś na naszym ślubie zaniemógł i nie przyjdzie.

Toruński fotograf i poszukiwania w internecie

fotografZdenerwowany tym faktem usiadłem do komputera i zacząłem przeglądać różnego rodzaju blogi, strony i fanpage na facebooku. Było tego od groma, ceny były dość rozbieżne, od „fotograf dla dzieci” po „sesja ślubna” przez „fotografia ślubna i rodzinna”, czy ,,fotograf toruń”. Zdecydowaliśmy z przyszłą żoną, że nie będziemy oszczędzać na jedyny dzień w życiu, więc wybraliśmy jednego z droższych fotografów, jednak miał zajęty już termin. Jak się po chwili okazało prawie wszyscy fotografowie mieli dziś już inne plany. Nie wiedzieliśmy co mamy zrobić, dzwoniliśmy po znajomych, jednak albo nie mieli aparatu, albo byli na wyjeździe. Niezadowoleni tym faktem musieliśmy już się zbierać do kościoła. Po dotarciu na miejsce okazało się jednak, że nie musieliśmy aż tak daleko szukać, ponieważ mój kuzyn zajmuje się od paru lat fotografią. Byliśmy uratowani, jednak z góry nas przeprosił, bo nie miał dla nas prezentu na ślub z faktu iż dzień wcześniej wrócił do kraju, ponieważ był fotografować kangury w Australii. Zgodziliśmy się wspólnie a narzeczoną, że ta sesja ślubna, będzie jego prezentem dla nas.

Wszystko dobrze się skończyło, ślub był bardzo udany, wszystkim się podobał. Wesele natomiast było bardzo głośne i huczne, trwało aż do białego rana. Mieliśmy je w jednej z najlepszych restauracji z Toruniu.

Więcej znajdziemy na http://vfstudio.eu/oferta