Szukanie człowieka po charakterze pisma – grafolog

Szukanie człowieka po charakterze pisma – grafolog

Kiedy potrzebujemy wiedzieć kto do nas pisze, nie zawsze jesteśmy w stanie powiedzieć to pewnie. Czasami listy nie mówią tyle ile byśmy chcieli. A czasem sami chcemy wiedzieć, co nasze pismo o nas mówi. Zobaczmy zatem jakie tajemnice skrywa przed nami fachowiec noszący bardzo wdzięczną nazwę grafolog.

Spec ten bardzo szybko powie nam, co oznaczają pochyłe litery, czy pisaliśmy to pod wpływem emocji, czy też nie. Tak naprawdę każdy szczegół ma znaczenie, niezależnie od naszego nastawienia i wysiłku, widząc nasze pismo, zawsze będzie w stanie odkryć nasze karty. Dlaczego w ogóle taki zawód? Wyobraźmy sobie, że dostajemy list. Anonimowy, wrzucony do skrzynki bez znaczka. Oczywiście możemy tutaj poszukiwać śladów naskórka czy też innych dziwnych pozostałości po piszącym, ale podstawą jest grafologia, która powie nam znacznie więcej, niż czasem zechcemy usłyszeć. Niektórzy grafolodzy mówią, że nasze pismo zdradza duszę. Idąc doświadczonym tropem fachowca, możemy wyłuskać z tekstu bardzo wiele szczegółów, zapisanych w samych literach. Przede wszystkim co oznaczają nasze drgania rąk podczas pisania, co oczywiście widać, ile możemy mieć lat, jaki jest nasz charakter. Ale wracając od tematu, trzeba powiedzieć że każdy list anonimowy, bada e-grafolog.pl. Oczywiście nie jest to jedyna taka sytuacja, ale dość często zdarza się, że firma lub osoba znana lub nie, dostaje takowy list. Nie wiemy od kogo. A może ktoś z naszego przedsiębiorstwa? To bardzo łatwo sprawdzić! Jeśli mamy osobę podejrzaną i podpisaną przez nią umowę lub inny dokument, grafolog praktycznie w jeden dzień będzie w stanie stwierdzić zgodność lub jej brak. W kilka chwil dowiemy się czym dokładnie się zajmuje i czy może nam pomóc w danej sprawie. Z jego pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne i firmy, ale również sądy.

Badanie pisma jest zatem bardzo ważną rzeczą w bardzo wielu sytuacjach. Chociaż na co dzień nie pamiętamy, że taki ktoś w ogóle istnieje i może nam pomóc. Teraz najważniejsze są sytuacje, w których będzie mógł nam pomóc. Zobaczmy więc co mówią do nas słowa, pomiędzy wyrazami.