Tanie noclegi w Inowrocławiu i okolicach

Tanie noclegi w Inowrocławiu i okolicach

Okazało się ostatnio, że muszę jechać do Inowrocławia w podróż służbową. Mieliśmy do załatwienia pewien kontrakt w tym małym mieście. Pomyślałam, że skoro tak, to załatwię sobie noclegi w jakiejś korzystnej cenie.

Jakie noclegi na wyjazd służbowy będą najlepsze?

noclegiCo prawda, firma zwraca mi zawsze za podróż i koszty noclegu, ale musiałam jak zwykle wyłożyć ze swoich pieniędzy. Miałam akurat słabszy okres, więc stwierdziłam, że nie będę wydawać nie wiadomo ile na hotel, tylko znajdę sobie tanie noclegi w Inowrocławiu. Przecież muszą tam takie być. Skoro można je znaleźć w większym mieście, to na pewno są też w Inowrocławiu i niedalekiej Pakości. Tam też miałam na chwilę wstąpić na jakąś rozmowę według mojego grafiku, więc mogłabym równie dobrze przespać się tam. Podróże służbowe mają to do siebie, że nie ma się specjalnie i tak czasu na to, żeby przebywać godzinami w swoim miejscu noclegowym. Chodzi tylko o to, żeby się w miarę wyspać, aby móc następnie z otwartym umysłem negocjować warunki współpracy czy też jakiegoś porozumienia. Często chodzi o bardzo ważne ze strategicznego punktu widzenia umowy, więc naprawdę nie mogę sobie pozwolić na jakieś wielkie wypoczynki, tylko muszę myśleć o tym, co mam do zrobienia. To nie jest tak, jak u niektórych, że jadą sobie w podróż służbową i jest to dla nich jakaś tam przerwa w pracy.

 

U mnie jest wręcz na odwrót. Bardziej się napracuję na wyjeździe niż na co dzień w biurze. I tak jednak lubię sobie pojechać do takiej Pakości czy gdziekolwiek indziej, bo zawsze czekają na mnie w podróży jakieś nowe wyzwania, z którymi mogę się osobiście zmierzyć.

Zainteresowanym polecam bazę noclegową http://www.noclegikalisto.pl