Trwałość izolacji i biznes

Trwałość izolacji i biznes

 

Prowadzenie prężnie działającego zakładu remontowego, wymaga wielu wyrzeczeń i determinacji. Decydując się na pracę w tym zawodzie, możemy spodziewać się ogromu ciężkiej pracy i znoju, ale istnieje szansa otrzymania w zamian wielkiej satysfakcji oraz obietnicę ciekawej kariery. Podziwianie skończonych efektów swej pracy można zaliczyć do najwspanialszych widoków zawodowych.

Trwała izolacja początkiem biznesu

trwała izolacja poddasza piankąRozpoczynając swoją przygodę z budownictwem nie spodziewałem się tak błyskotliwej kariery w przyszłości, będąc młodym i ambitnym absolwentem szkoły budowlanej, rwałem się do pracy jaj mało kto w moim wieku. Wczesne pobudki każdego ranka i praca do późnych godzin wieczornych, nie przeszkadzały mi wcale, a nawet podobały się. Początki nie były łatwe, ale dzięki determinacji i uporowi, wspinałem się powoli na szczeblach kariery i zdobywałem coraz to większe doświadczenie. W moim życiu zawodowym nie trzymałem się jednej firmy, przechodziłem od jednych pracodawców do drugich, dyktowane to było lepszymi warunkami. W jednej z firm, w której pracowałem poznałem mojego najlepszego przyjaciela i jak się potem okazało, najwspanialszego wspólnika z jakim miałem okazję pracować. Z nim to właśnie wpadliśmy na pomysł założenia własnego przedsiębiorstwa usługowego, bazując na naszych doświadczeniach i umiejętnościach. Naszym pierwszym zleceniem była trwała izolacja poddasza pianką, co potem stało się nasza specjalnością. Technika przez nas stosowana, okazała się znacznie wytrzymalsza i lepsza jakościowo, niż ta stosowana u konkurencji, co zaowocowało ciągle rosnącą ilością klientów. Dotychczasowe metody izolacyjne opierały się na przestarzałych technologiach, nasza natomiast wykorzystywała najnowsze zdobycze techniki w zakresie pianek izolacyjnych. Taki sposób izolacji sprawdzał się szczególnie dobrze w zastosowaniu do poddaszy, co skutkowało rosnącym zadowoleniem klientów, kiedy porównywali efekt ze starszymi metodami izolacji poddaszy. Pianka do izolacji była zdecydowanie naszym największym atutem.

Pomysł na biznes często pojawia się nagle i jego ewentualny sukces zależy wyłącznie od naszej determinacji i odwago w podejmowaniu ryzyka wtedy kiedy jest ono najbardziej opłacalne. Będąc młodymi brakuje nam doświadczenia, z wiekiem gdy jest go więcej brakuje odwagi i brawury, wybranie odpowiedniego momentu na rozpoczęcie działalności jest kluczowe.