Udane wesele na Kaszubach – zaczynamy od sali

Udane wesele na Kaszubach – zaczynamy od sali

Ślub, wesele i udana zabawa, jednym słowem wesele na Kaszubach. Jak to wszystko zorganizować? Odpowiedź jest bardzo prosta wszystko po kolei, ustalić priorytety i od nich zacząć.

wesele na kaszubachNa pierwszym miejscu koniecznie musi znaleźć się sala weselna. To tutaj będzie się działo wszystko, co chcemy zapamiętać. Warto zatem wybrać dobrze i mądrze. Co bierzemy pod uwagę wybierając? Z pewnością liczbę gości. Nie każdy hotel czy sala weselna jest w stanie pomieścić 300 gości, co zdarza się bardzo często. Czasami liczba gości nie jest większa niż 100.  W takim wypadku możemy zaoszczędzić, wybierając  miejsce weźmy pod uwagę wiele szczegółów.
Oprócz samych miejsc zobaczmy też jakie stoliki proponują nam Kaszuby. Ułożenie standardowe, czyli podłużne stoły ustawione pod ścianą bardzo często odchodzą już z mody. Dzisiaj chcemy okrągłych stolików, które kojarzą się z ułożeniem dworskim. Okrągłe stoliki, na każdy ozdobne talerze i mnóstwo ciekawych ozdób. Taki sposób ułożenia naszych stolików na pewno zapadnie wszystkim gościom w pamięci. Musimy jednak brać pod uwagę to, że nasi goście niekoniecznie muszą za sobą przepadać. Więc tak jak na dworze, uważajmy na to jak usadzimy swoich gości.
Co ze zdobieniem naszego miejsca na wesele? Wszystko zależy od tego, jaką salę wybierzemy. Jeśli będzie to sceneria klasyczna, nie wybierajmy kolorowych balonów i rzeczy, które naszą salę popsują. Bardzo ważna jest umiejętność naszego dobierania wszelkiego rodzaju dodatków. Wybierając na swoje miejsce weselne Kaszuby nie musimy wcale jeść ryb, czy też innych potraw związanych z morzem. Tutaj mamy też do wyboru kuchnie świata, takie jak francuskie, włoskie, niemieckie. Kuchnia nadmorska to nie tylko ryby, ale także inne potrawy z którymi powinniśmy się bliżej zapoznać.

Teraz dużo łatwiej i szybciej będziemy mogli znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie. Popatrzmy więc, co możemy zorganizować swoim gościom podczas swojego wesela. Nadmorskie miejscowości doskonale nadaję się na tego rodzaju imprezy.