Urządzenia treningowe do siłowni obiektowej

Urządzenia treningowe do siłowni obiektowej

Mimo iż na terenie jednostki posiadaliśmy własną siłownię, nie stała ona na wysokim standardzie, i wielu z nas preferowało korzystać z lokalnych siłowni komercyjnych. Czasem było to jednak niemożliwe, a niekiedy powodowało obciążenia finansowe dla mniej zasobnych kolegów, więc po jakimś czasie zdecydowaliśmy się wyposażyć własną salę na odpowiednim poziomie.

Profesjonalne atlasy do zaawansowanego treningu

atlasy na siłownięKondycja fizyczna była niezwykle ważnym tematem dla każdego zawodowego żołnierza w czynnej służbie, dlatego trenowaliśmy intensywnie niemal zawsze gdy było to możliwe. Zaawansowany trening wymagał jednak dobrego sprzętu, dlatego podczas wyboru wyposażenia, postanowiliśmy zaopatrzyć się w najlepsze atlasy na siłownię. Były to wielofunkcyjne urządzenia treningowe, na których można było przeprowadzić niemal dowolny zestaw ćwiczeń. Podstawowe odmiany często spotykane były na siłowniach obiektów sportowych, a bardziej nowoczesne i zaawansowane stanowiły podstawę komercyjnych sal treningowych. Do siłowni jednostkowej wybraliśmy najbardziej zaawansowany sprzęt, przeznaczony dla profesjonalistów i sportowców, i przez takowych bardzo polecany. Układ urządzeń umożliwiał wykonywanie dowolnych ćwiczeń fizycznych, wedle upodobania i potrzeby użytkownika. Ćwiczenia te mogły być łatwo dopasowane stopniem trudności do wymagań ćwiczącego, gdyż regulacja obciążenia urządzeń była bardzo prosta i szybka, zajmując co najwyżej kilka sekund.

Oznaczało to iż każdy mógł wyregulować sprzęt tuż przed rozpoczęciem treningu, a następna osoba mogła równie szybko zmienić ustawienia wedle potrzeby. Nasze atlasy miały być wykorzystywane niemal codziennie przez bardzo długi czas, dlatego postaraliśmy się by były one najbardziej wytrzymałymi i odpornymi maszynami treningowymi jakie można było dostać na rynku.