W co zapakować przesyłkę?

W co zapakować przesyłkę?

W obecnych czasach handel internetowy cieszy się ogromną popularnością. W związku z tym powstaje wiele sklepów działających on-line. Ważne jest, aby przesyłki wysyłane przez sklepy były dobrze zabezpieczone, ponieważ uszkodzony towar rodzi frustrację klientów i sprawia, że wybiorą następnym razem inny sklep.

Jakie kartony do sklepu internetowego?

producent kartonów do pakowaniaProwadząc sprzedaż wysyłkową, należy zaopatrzyć się w solidne kartony, które będą służyły do pakowania przesyłek. Kartony powinny być odpowiednich, standardowych wymiarów ponieważ niestandardowe wymiary mogą nie zostać przyjęte przez firmę kurierską lub też nie zmieszczą się do paczkomatu. Producent kartonów do pakowania używa wysokiej jakości tektury 3-warstwowej oraz 5-warstwowej. Tektura 3-warstwowa dzieli się na taką o grubości 1,5 mm, 2,8 mm oraz 4 mm. Tektura 5-warstwowa dzieli się na taką o grubości 4,3 mm oraz 6,5 mm. Kartony te są niezwykle solidne i wytrzymałe. Kartony do paczkomatów występują w 3 gabarytach: a, b, oraz c. Wykonuje się je zazwyczaj z tektury 3-warstwowej. Producent oferuje również wykonanie kartonów na zamówienie w dowolnym rozmiarze oraz kształcie. Istnieje również wykonanie na kartonach wybranego nadruku wybranego przez klienta. Producent oferuje również materiały służące do pakowania przesyłek. Producent proponuje wytrzymałą folię strech, pakowaną w rolkach i różnych wymiarach. Kolejną propozycją jest powszechnie używana w przesyłkach folia bąbelkowa, dzięki której zabezpiecza się przedmioty w paczce.

Wszystkie przesyłki muszą być odpowiednich wymiarów oraz odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem. Produkty, które znajdują się wewnątrz również należy dobrze zabezpieczyć. Za uszkodzenie produktów podczas wysyłki odpowiada nadawca, ponieważ to on niedokładnie zabezpieczył przesyłkę przed zniszczeniem.