Wielki powrót spódnic z falbanami

Wielki powrót spódnic z falbanami

Spódnica z falbanami wielu osobom może kojarzyć się z zamierzchłą przeszłością. Jednak ten element garderoby powoli wraca do łask. Szczególnie w czasach, kiedy moda nie ogranicza się jedynie do jednego nurtu, a pozwala na ogromna swobodę. Dla kogo więc spódnice z falbanami będą idealne? Jak i z czym je nosić?

Jak stylizować spódnicę z falbanami?

spódnica z falbanamiFalbana stała się synonimem lekkości i kobiecości. Bardzo często utożsamiana z Włoszkami. To one są wielkimi miłośniczkami zwiewnych falban na całym ciele. Falbanę możemy jednak nosić w różnych odsłonach, nie tylko w stylu hiszpanek. Może się bowiem okazać, że spódnica z falbanami będzie idealnym strojem nawet do pracy. Połącz ją z elegancką, dopasowaną bluzką, dzięki której uwaga nie będzie skupiona wyłącznie na dole. Spódnicy z falbanami możesz dodać nawet rockowego charakteru! Jak to zrobić? Wystarczy, że narzucisz na górę czarną ramoneskę, a Twoja stylizacja dostanie pazura. Spódnica z falbaną nie występuje jedynie w jednym stylu. U producentów spotkasz zarówno różne długości jak i kroje. Niektóre modele wykonane są o kroju syreny. Dzięki niemu doskonale podkreślisz swoje kształty. Pamiętaj też, że możesz manewrować pomiędzy różnymi kolorami i fakturami. Spódnicę z falbanami możesz wręcz wystylizować na każdą okazję. Unikaj jednak łączenia jej z długimi bluzkami czy swetrami. Sprawią one, że Twoja sylwetka zgubi proporcje. Góra kompletu powinna sięgać maksymalnie do pasa. Spróbuj łączyć spódnice z falbanami z popularnymi ostatnimi czasy krótkimi topami, a zobaczysz jaki ciekawy efekt można uzyskać dzięki takiemu łączeniu.

Niezwykle popularne ostatni czasy stały się spódnice z falbanami o kroju syreny. Wydawać by się mogło, że na pierwszy rzut oka jest to niezwykle trudny fason. Jednak wbrew pozorom pozostawia nam szerokie pole do manewru. Sprawdzi się nawet w przypadku sportowych stylizacji.