Wieszak na ubranie – ozdobą przedpokoju

Wieszak na ubranie – ozdobą przedpokoju

Wieszak na odzież wierzchnią jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia przedpokoju. Wcale nie musi być nudnym metalowym prętem, bądź haczykami wwierconymi w ścianę. Wieszak może być ozdobą pomieszczenia, podkreślającą jego wystrój. Jaki więc rodzaj wieszaka najlepiej wybrać?

Kute wieszaki w przedpokoju – rzemieślnicze arcydzieła

Jeśli marzymy o wieszaki do przedpokoju kuteoryginalnym wieszaku warto pomyśleć o ofercie przygotowanej przez prawdziwych rzemieślników.  A mianowicie o wieszakach kutych. Wieszaki do przedpokoju kute, to produkty meataloplastyczne. Wykonane są, często na zamówienie, ale dostępne są również produkty gotowe. Nie są to przedmioty wykonane z formy, dzięki czemu każdy z nich jest oryginalny, z dopracowanym wzorem i perfekcyjnym wykończeniem każdego detalu. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Kowale artystyczni wykonują zarówno wieszaki proste, dla osób lubujących się w klasyce, jak i dla tych lubiących przepych i bogactwo wzorów. Bardzo popularny jest motyw roślinny, składających się z wici i liści. Co więcej, kolor samego kutego wieszaka również można dostosować. Mamy do wybory kolor mosiądzu, brązu, srebra, czy złota. Nowoczesną aranżacją jest połączenie wieszaków wkręcanych w ścianę z naklejkami, dzięki czemu możemy uzyskać ciekawe efekty 3D. Niezaprzeczalną zaletą takich kutych wieszaków jest ich wytrzymałość. Spokojnie wytrzymają ciężar zimowych płaszczy i kurtek. Choć cena wieszaków kutych jest wyższa od tych zrobionych z innych materiałów, to z pewnością posłużą nam dłużej.

Kute wieszaki do przedpokoju, dzięki swojej elegancji i ponadczasowości odnalazły swoje zastosowanie zarówno w pomieszczeniach nowoczesnych jak i klasycznych. Wykonanie ich przez artystów sprawia, że są to produkty oryginalne i niepowtarzalne o wyjątkowym uroku.