Wspaniałe deski twinson na każdy rodzaj tarasu

Wspaniałe deski twinson na każdy rodzaj tarasu

Od dziecka marzył mi się ogromny, stały basen na podwórku. Jakoś nigdy nie potrafiłam skutecznie przekonać rodziców do jego kupna, ale obiecałam sobie, że jako dorosła osoba nie odmówię sobie tej przyjemności. Teraz posiadając swoją rodzinę postanowiłam wreszcie spełnić marzenie z dzieciństwa.

Bezpieczeństwo desek antypoślizgowych

twinson na tarasZ początku planowałam jedynie kupić dużych rozmiarów basen wkopywany. Kocham pływać podobnie jak mój mąż. Również nasze dzieci odziedziczyły po nas miłość do pływania, a zatem zakup basenu pozostawał jedynie kwestią czasu. Czekaliśmy jednie na to, aby nasze pociechy nieco podrosły, by mieć pewność, że nie dojdzie do żadnej tragedii. W końcu nadszedł czas, by wybudować rodzinny basen. Zdecydowaliśmy z mężem, iż zamiast kupować gotowy, plastikowy produkt, sami wybudujemy swój wymarzony basenik. Tak też się stało. Po niedługim czasie na naszym podwórku znajdował się ogromny rodzinny basen w którym można było zarówno pływać, jak i po prostu wygodnie posiedzieć, bowiem zawierał różne stopnie swojej głębokości. Wiadomo jednak, że miejsce przy basenach jest śliskie i niebezpieczne, dlatego zadbaliśmy dodatkowo i o tę kwestię. Basen znajdował się blisko naszego tarasu, a zatem postanowiliśmy połączyć taras tak, aby sięgał aż do basenu. Do tego celu użyliśmy antypoślizgowych desek twinson na taras. Deski te nie tylko są w stu procentach bezpieczne dla dorosłych i dzieci, są również odporne na wszelkiego rodzaju mechaniczne uszkodzenia, warunki atmosferyczne, czy też są bardzo łatwe w utrzymaniu. Wyglądają zupełnie, jak drewniane deski, stanowią bardzo estetyczną powierzchnie nadającą tarasowi nieco luksusu. 

Teraz nasz taras połączony z basenem stał się prawdziwym hitem. To nasze ulubione miejsce do spędzania czasu zarówno z rodziną, jak i przyjaciółmi. Nie ma nic lepszego od basenowej imprezy w lecie, czy wieczornego grilla. Dodatkowym atutem jest fakt, iż deski lekko nagrzewają się w ciągu dnia, zatem można spędzić na nich czas np. w formie pikniku.