Wykonuję w Toruniu implanty

Od kiedy pamiętam to mam problem z zębami. Są słabe i pewnie na starość bez sztucznej szczęki się nie obejdzie. Walczę jednak o każdego zęba i działam już zanim coś się zacznie dziać. Mieszkam w mieście, gdzie stomatologia jest dobra.

Wykonanie implantów okazało się doskonałą decyzją

implanty wykonywane w ToruniuZdecydowałam się na implanty wykonywane w Toruniu, ponieważ jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie. Mam problem z zębami, które leczyłam już setki razy i są słabe. Na dodatek są krzywe co rzuca się w oczy jak tylko się uśmiechnę. To mój dentysta zaproponował mi, ażebym zdecydowała się na implanty wykonywane w Toruniu i postanowiłam skorzystać z jego rady. Dał mi namiary na swojego znajomego stomatologa, który się tym zajmuje i się zarejestrowałam. Zależy mi na górnych jedynkach i dwójkach. Jak będę miała założone implanty to od razu będę miała ładniejszy uśmiech a zęby będą równe. Bez znieczulenia się nie obejdzie o czym informował mnie dentysta. Ja panicznie boję się igieł, ale jakoś dam radę. To będą dwa, góra trzy małe ukłucia. Moja siostra to bez znieczulenia nie da sobie nic zrobić i w tym się znacznie różnimy. W gabinecie stomatolog dokładnie obejrzał moje zęby i stwierdził, że implanty są jedynym rozwiązaniem, ponieważ zęby są słabe i przy ewentualnym leczeniu nie będzie tak łatwo. Zdecydowałam się na to. Mam odłożone pieniądze, które zamierzam na to przeznaczyć. Stomatolog dokładnie mi wyjaśnił na czym to wszystko polega i zabrał się do działania. Dzięki znieczuleniu nie czułam zupełnie nic.

Teraz to ja dopiero wyglądam! Od razu widoczna jest różnica i znajomi są zachwyceni moim nowych uśmiechem. Ja jestem szczęśliwa, że się na to zdecydowałam i w przyszłości zajmę się jeszcze pozostałymi zębami. Teraz wiem, że mogę dobrze wyglądać.