wynajem jachtów i samotna wyprawa

wynajem jachtów i samotna wyprawa

Od dawna marzyłam o jakieś samotnej wyprawie na łonie natury. Miałam już dosyć zgiełku miasta, ciągłego pospiechu, robienia wszystkiego w biegu.

Samotna wyprawa zawsze wiąże się z wielkimi emocjami

wynajem jachtówTrzeba jednak pracować, żeby płacić rachunki, a na moją pracę jednak nie mogę narzekać. Jednak porządny odpoczynek to było coś, co mi się należało. Nie chciałam jechać nad morze, ani w góry, bo tam jest zawsze pełno ludzi, a ja chciałam mieć ciszę i spokój. Długo zastanawiałam się nad tym, gdzie mogłabym się wybrać. Uznałam, że Mazury będą najlepszym rozwiązaniem. Namiot jednak mi się nie podobał. Nie miałabym gdzie tam gotować, łazienki też nie ma na miejscu, więc nie byłoby to zbyt komfortowe. Może wynająć jakiś domek blisko jeziora? W końcu jednak wpadła na genialny pomysł, a raczej przez przypadek na niego trafiłam. Chodzi o wynajem jachtów mazury. Jeśli wezmę taki jacht to wypłynę sobie nim w mały rejs i zacumują gdzieś na jeziorze. Dzięki temu będę miała święty spokój, i nikt mi nie będzie przeszkadzał. Najwyżej minę jakiś wędkarzy, czy kajakarzy. A do tego też mogę się cały czas przemieszczać, nie muszę być w jednym miejscu. Tylko czarter oferuje mi takie możliwości. Bez wahania zabrałam się za szukanie storn i firm oferujących takie usługi. Nie było z tym problemu, bo znalazłam ich kilka. Tym sposobem moja samotna wyprawa miała szansę na realizację.

Teraz będę pływać po jeziorach i rzekach, zwiedzać malownicze tereny, a do tego odpocznę tak jak to sobie zaplanowałam. Mam nadzieję, że nic mi w tym nie przeszkodzi i urlop będzie niezapomniany.