Wypożyczalnia przyczep jedno i dwuosiowych

Wypożyczalnia przyczep jedno i dwuosiowych

Oczywiście jeśli mamy duży ogród lub sad mamy tez swoje obowiązki. Zbieranie owoców, koszenie trawy, przycinanie krzewów to wszystko należy właśnie do takich obowiązków. Na większość z tych rzeczy nie trzeb mieć odpowiedniego sprzętu. Oczywiście kosiarka do trawy czy sekator przyda się zawsze. Są natomiast takie rzeczy jak przyczepy jednoosiowe, które w razie potrzeb możemy wypożyczać.

Ile kosztuje nowa przyczepka jednoosiowa?

przyczepy jednoosioweDobrzy polscy producenci stworzyli świetnej jakości przyczepy jednoosiowe. Za około 1500-3000 złotych możemy kupić już przyczepkę, która ma grube stabilne koła. Burtę z falowaniu grubej blachy otwieraną z jednej lub z dwóch stron. Dyszel typu V, podłoga antypoślizgowa, błotniki nad kołami. Oczywiście na wyposażeniu zazwyczaj nie ma plandeki. W takie dodatki jak plandeka na stelażu lub płaska można domówić dodatkowo za dopłatą. Większość z polskich producentów oferuje swoim klientom dowóz przyczepki na terenie całej Polski za około 200 złotych opłaty. Przyczepka jest transportowana na lawecie, żeby dojechała pod drzwi klienta w stanie nienaruszonym. W takiej przyczepie można oczywiście przewozić różne rzeczy. W zależności od parametrów każda przyczepa może mieć inną ładowność. Większość przyczep jednoosiowych waży około 100 kg. Natomiast ich dopuszczalne obciążenie to około 600-700 kg.

Nie trzeba od razu kupować przyczepki jeśli musimy raz na jakiś czas coś większego przewieźć. Warto wtedy zebrać więcej rzeczy i wypożyczyć taka przyczepkę w wypożyczani. Jest ich coraz więcej i oferują one klientom wypożyczenie za około 200 złotych na cały weekend. Zatem jest to świetna alternatywa do kupna przyczepy, które większość roku stała by nieużywana pod garażem lub tez w nim. W wielu miastach można takie wypożyczalnie znaleźć.