Zakup dużej liczby laryngoskopów jednorazowych

Zakup dużej liczby laryngoskopów jednorazowych

Jestem ratownikiem medycznym. Kiedyś chciałem zostać lekarzem, ale niestety matura poszła mi słabo i nie miałem szansy pójść na kierunek lekarski. Drugim wariantem było właśnie ratownictwo medyczne. Teraz z biegiem lat wiem, że była to dla mnie najlepsza decyzja. Uwielbiam swoją pracę i czuję ogromną satysfakcję z wykonywanego zawodu.

Laryngoskop jednorazowy – niezastąpiony sprzęt medyczny

laryngoskopy jednorazoweJazda w karetce to pełna ekscytacji praca. Każdego dnia spotykam wiele ciekawych i często trudnych przypadków. Każdy dzień to ratowanie komuś życia, a dla mnie jest to największa zapłata za wykonywaną pracę. To kiedy wiem, że dzięki mnie, ktoś ma szanse na nowe życie. Niedawno do jednostki przyjechały laryngoskopy jednorazowe. Przyznam, że dzięki nim o wiele łatwiej się pracuje. Jest to idealny sprzęt do intubacji pacjentów. Dzięki wiązce światła, która jest emitowana, łatwiej jest wprowadzić rurkę intubacyjną. Bardzo lubię mieć możliwość testować nowe produkty medyczne. Szansa pracy na nowych urządzeniach pozwala się dalej rozwijać i być lepszym w swoim fachu. Mimo tego, że w zawodzie jestem od lat, to wiem, że w medycynie trzeba być wciąż na bieżąco. Cieszę się, że nauka wciąż się rozwija i na rynek medyczny trafiają nowe produkty. Rozmawiając ze znajomymi, którzy również pracują w karetkach pogotowia, wiem, że każdy z nich bardzo sobie chwali użycie tych laryngoskopów. Dzięki hojności dyrektora naszej placówki udało się zakupić takich urządzeń kilkanaście. Tak naprawdę jest on już na wyposażeniu w każdej naszej karetce.

Mam nadzieję, że nasz sektor będzie dalej tak dofinansowany, bo nie ukrywamy, że inwestowanie w służbę medyczną powinno być priorytetem, bo przecież to dzięki medykom każdego dnia ratowane jest życie i zdrowie ludzi.