Zalety doczepianych włosów clip in

Zalety doczepianych włosów clip in

  • Post author:
  • Post category:Uroda

Obecnie na rynku co chwilę pojawiają się nowe metody przedłużania włosów. Sposoby te nie niszczą ich i nie obciążają, ale też wymagają one naszej wizyty u fryzjera, a sam zabieg potrafi być bardzo kosztowny. Stąd też wiele kobiet wciąż korzysta ze starej metody clip in, która jest znacznie tańsza i też na przestrzeni lat została nieco udoskonalona.

Naturalne włosy clip in

włosy naturalne doczepianeNiegdyś takie włosy montowane były na taśmach materiałowych przypominających swoim wyglądem koronkę, które jednak po wpięciu we włosy potrafiły się odznaczać i być widoczne między pasemkami u kobiet posiadających rzadkie włosy. Obecnie coraz częściej włosy naturalne doczepiane można spotkać w wersji bezszwowej, która jest znacznie cieńsza przez co włosy po wpięciu nie odstają od naszej głowy. Oznacza to, że po wpięciu włosów nie musimy tapirować naszych, aby zakryć pasma. Z kolei ich cienkość sprawia, że nawet jeżeli wiatr podwieje nasze włosy, to taśmy będą wciąż praktycznie niewidoczne. Nowe tasiemki są jeszcze bardziej dyskretne niż te wykorzystywane do metody kanapkowej. Włosy zakłada się wpinając je między pasma naszych włosów przy pomocy spineczek znajdujących się od wewnętrznej strony taśm. Jest to bardzo łatwy zabieg, który każda kobieta może przeprowadzić w przeciągu dosłownie paru minut. Nie zajmuje on zatem wiele czasu, co jest ogromną zaletą.

Włosy doczepiane często można spotkać w wersji syntetycznej, która jest jeszcze tańsza, jednak pamiętajmy, że takie włosy nie posłużą nam długo, a w dodatku raczej nie występują w wersji bezszwowej. Naturalne włosy są znacznie lepszej jakości, a dodatkowo fakt, że nie nosimy ich przez cały dzień i nie kładziemy się w nich spać sprawia, że takie włosy znacznie wolniej się psują niż włosy zamontowane „na stałe”.