Zamówienie kamerzysty na wesele

Zamówienie kamerzysty na wesele

Wesele organizowaliśmy na kilkadziesiąt osób, oczywiście plus osoby towarzyszące, więc musieliśmy tym bardziej zastanowić się nad zatrudnieniem dodatkowej osoby, która będzie miała za zadanie nakręcenie bardzo ładnego reportażu.

Zatrudnienie kamerzysty na event

kamerzysta sieradzMieliśmy już zatrudnionego jednego fotografa, ale baliśmy się, że to może nie wystarczyć, dlatego postanowiliśmy od razu porozmawiać z kamerzystą w naszym mieście, który cieszył się sporym zainteresowaniem i na pewno będzie mógł dla nas stworzyć bardzo ładny materiał wideo. Kamerzysta Sieradz organizowany właśnie na wesele patrzył na nas i już wiedzieliśmy, że ma w głowie pomysł jak chce, aby wesele się prezentowało. Z racji tego, że zatrudniliśmy już fotografa i nie mieliśmy specjalnie budżetu na kamerzystę, to woleliśmy, aby nie wymyślał specjalnie czegoś nowego, a zaproponował nam najbardziej ekonomiczną wersję. Kamerzysta na wesele przystał na nasze propozycje, a my mogliśmy cieszyć się po paru minutach z podpisanej umowy. Pokazywał nam w między czasie filmy, które miał okazję wykonać w ciągu ostatniego miesiąca i faktycznie robiły spore wrażenie. Patrząc na kamerzystów na wesele to ten zrobił na nas naprawdę ogromne wrażenie. Za bardzo małe pieniądze mogli zamówić materiał filmowy, który będzie trwać kilkanaście minut. Wiadomo, że będzie on złożony z materiału wielogodzinnego, co pokazuje, ile tak naprawde jest pracy w tej branży przy takich rzeczach. Kamerzysta na takie wydarzenia musi być bardzo dobrze zorganizowany.

Kamerzyści muszą także posiadać sprzęt, a wiadomo nie jest to takie tanie. Ten akurat kamerzysta, którego znaleźliśmy faktycznie miał spore doświadczenie i widać było, że od lat się tym zajmuje. Nie chciał nam pokazać podglądu wideo podczas wesela, może to i lepiej, więc czekaliśmy aż obrabia materiał.