Złożenie zamówienia na oczko wodne

Złożenie zamówienia na oczko wodne

Od czterech lat prowadzę profesjonalną firmę, zajmującą się zakładaniem zbiorników wodnych. Do moich usług należy między innymi budowa przydomowych basenów, stawów, czy też oczek wodnych. Ostatnio dostałam zlecenie na założenie oczka wodnego w przydomowym ogrodzie. Już nie mogę się doczekać, jak przystąpię do pracy.

Usługa zakładania oczek wodnych

profesjonalne zakładanie oczek wodnych grodzisk mazowieckiZlecenie otrzymałam na oczko wodne. Przez okres czterech lat, moja firma wybudowała już dziesiątki takich zbiorników wodnych. Zamieściłam również ich zdjęcia na stronie internetowej firmy, którą można znaleźć, wpisując: profesjonalne zakładanie oczek wodnych grodzisk mazowiecki. Teraz jadę obejrzeć ogród zleceniodawcy, by móc z nim uzgodnić, jakiej wielkości i głębokości ma być oczko wodne. Pojechałam czym prędzej do zleceniodawcy. Wszystko dokładnie obejrzałam, zrobiłam pomiary i mogę przystąpić do zrobienia projektu. Klient zażyczył sobie, by oczko wodne miało wymiary średnicy trzech metrów. Jest to małe oczko wodne, więc nie będzie tutaj dużo roboty. Szybko zrobiłam projekt i przedstawiłam zleceniodawcy. Następnie moi pracownicy przystąpili do pracy. Mianowicie wykopali odpowiedniej głębokości dół, oraz przygotowali go pod ułożenie folii ochronnej. Moim pracownikom nie zajmuje to dużo czasu. Po kilku godzinach podłoże było już przygotowane i pozostało już tylko nalać wodę. Na tym nasza praca się już kończy. Zleceniodawca jest bardzo zadowolony.

Poprosiłam zleceniodawcę, by wystawił opinię na temat pracy mojej firmy, na stronie internetowej. Jest to dla mnie bardzo ważne, gdyż dzięki opiniom buduje się moja renoma, a także dzięki temu pozyskuję nowych klientów. Bardzo się cieszę, że zleceniodawca jest zadowolony. Teraz mogę przystąpić do następnych zleceń, których mam bardzo dużo.